22. 05. 2023

Máte doma budoucího prvňáčka?

Měli byste vědět, že:

Přijďte se k nám podívat dříve, rádi se s vámi setkáme.

Zápis nanečisto (úniková hra pro děti)

V úterý 14. nebo 28. února vám předvedeme metody činnostního učení, které ve výuce používáme. Ukázky můžete zhlédnout od 15,30 v 2. třídě umístěné v budově školní družiny na ul. J. Čejky. Zároveň uvidíte, jaké formy práce při zápisu prvňáčků používáme.

Jak můžete pomoci svému dítěti s přípravou na zápis do 1. třídy

Den otevřených dveří (virtuální prohlídka)

V úterý 21. března vás rádi uvítáme při návštěvě naší školy, kdy si můžete od 8,00 do 12,00 hodin školu s doprovodem projít, zeptat se na to, co vás na chodu školy zajímá, a prohlédnout si prostředí, kde vaše dítě rádi uvítáme. Odpoledne se pak od 13,00 do 17,00 hodin budou konat v budově 1. stupně velikonoční tvůrčí dílny pro rodiče s dětmi a ukázky činnostního učení v učebně informatiky. Celé odpoledne bude pro rodiče rovněž otevřena oblíbená „Kavárna“, kde si u šálku čaje či kávy mohou rodiče popovídat spolu či s učitelkami.

Informace k zápisu do 1. tříd (úniková hra pro děti)

Podrobné informace a doporučení