15. 11. 2021

Když si lidé pomáhají a není jim lhostejný život druhých

V dnešní době – a nejen nepříjemné kovidové – máme mnohdy pocit, že lidé velmi často myslí jen každý na sebe, nestarají se o své okolí, žijí si ve svých „bublinách“. O to více překvapí, když někdo přijde s rukou nataženou ne pro získání pomoci či výhod pro sebe, ale s rukou nabízející pomoc druhým.

Oslovili jsme s žádostí o pomoc moderátorku České televize, paní Noru Fridrichovou, která se v současné době velmi obětavě angažuje v organizování pomoci potřebným – zejména samoživitelům s malými dětmi. Nežádali jsme pochopitelně pomoc pro sebe, ale pro samoživitele.

Nadační fond pomoci „Šatník pro rodiny samoživitelů“, za kterým stojí jmenovaná reportérka České televize, naším prostřednictvím v těchto dnech předal dary pěti maminkám a jejich dětem.

Velmi si vážíme obětavé práce Nadačního fondu pomoci a věříme, že obdarovaným rodinám jsme všichni udělali radost.

Mgr. Šárka Nahodilová