4ZŠ Frýdek-Místek

Základní škola Frýdek-Místek
Komenského 402, 738 01 Frýdek-Místek
e-mail: 4zsfm@4zsfm.cz, tel: +420 558 432 551
IČ: 68157894
Datová schránka: feuhuph

Škola OnLine

Přihlášení

Vážení rodiče, zde se můžete přihlásit do Školy OnLine pro zjištění informací o vašem dítěti.

eStrava

Novinky

INFORMACE ŘEDITELKY ŠKOLY k provozu školy ze dne 20. 5. 2021

Vážení rodiče,
v souladu s informacemi k provozu škol a školských zařízení bude od 24. května 2021 umožněna osobní přítomnost všem žákům školy bez rotací. Homogenita tříd a skupin není povinná. Zůstává povinnost testování a nošení ochrany dýchacích cest (roušek či respirátorů).

INFORMACE ŘEDITELKY ŠKOLY k provozu školy ze dne 13. 5. 2021

Vážení rodiče,
v souladu s informacemi k provozu škol a školských zařízení bude výuka od 17. května 2021 do odvolání realizována ve škole následujícím způsobem:

Zápis dětí do přípravné třídy 2021/2022

Vážení rodiče,
řešíte odklad školní docházky?

Jsme tady s nabídkou PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY ZŠ Frýdek-Místek, Komenského 402.
Přípravná třída základní školy je zřizována pro děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky, u kterých je předpoklad, že zařazení do přípravné třídy vyrovná jejich vývoj, přednostně pro děti, kterým byl povolen odklad povinné školní docházky.

ZKUSTE TO S NÁMI

Každý chce pro své dítě to nejlepší. Takže co nabízí naše škola?

Příjemné prostředí, klidnou pracovní atmosféru, férový přístup a stálý kolektiv pedagogů, kteří mají rádi svou práci. A také u nás potkáte spoustu dětí, co se ráno do školy těší.

Naši kantoři zvládají vše, co je třeba – umí pochopit vykuleného prvňáčka i zvládnout rozjíveného puberťáka, vysvětlit učivo i vymyslet něco pro pobavení, umí být vlídní, ale i přísní, moderní technika jim také není cizí. A hlavně – vědí, že bez spolupráce s rodiči to fungovat nebude.

Tak se pojďte podívat, vy i vaše dítě.

Nabízíme vám virtuální prohlídku, můžete si se svým předškolákem zahrát zábavnou únikovou hru či přečíst si o nás víc v odkazu: pro rodiče.

INFORMACE ŘEDITELKY ŠKOLY k provozu školy ze dne 5. 5. 2021

Vážení rodiče,
v souladu s informacemi k provozu škol a školských zařízení bude výuka od 10. května 2021 do odvolání realizována ve škole následujícím způsobem:

Výsledky zápisu do 1. třídy

Vážení rodiče,
děkujeme za Vámi projevenou důvěru a účast na zápisu dětí do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2021-2022 v naší škole.
V rámci zápisu podalo žádost 58 zákonných zástupců dětí a z tohoto počtu požádalo 10 o odklad školní docházky. Vzhledem k počtu přijatých dětí budeme ve školním roce 2021/2022 otevírat dvě první třídy.

Oznámení o konání voleb do školské rady

Ředitelka školy v souladu s § 167 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (dále jen školský zákon), ve znění pozdějších předpisů a v souladu s volebním řádem pro volby členů školské rady základní školy, vydává oznámení o volbách do školské rady.

Informace k testování na covid-19 uchazečů o střední vzdělávání

Podmínkou pro umožnění účasti žáka na přijímacích zkouškách je:

negativní test

žádné příznaky onemocnění COVID-19