4ZŠ Frýdek-Místek

4. Základní škola Frýdek-Místek
Komenského 402, 738 01 Frýdek-Místek
e-mail: 4zsfm@4zsfm.cz, tel: +420 558 432 551
IČ: 68157894
Datová schránka: feuhuph

Novinky

Smuteční oznámení

... a po zvonění na hodinu zůstane ticho za bílými dveřmi, chodbou se neponese klapání střevíčků. Na slovníky, složky a cédéčka usedne prach. Vyhlížející děti se nedočkají záblesku blonďatého účesu na schodech...
S lítostí oznamujeme všem žákům a rodičům, že naše řady náhle po krátké nemoci opustila paní učitelka Zdeňka Drabinová.

Třanovice: půl miliardy kubíků plynu pod našima nohama

Třanovice a zemní plyn. Spojení, které funguje již 70 let. V roce 1949 byla ve zdejším ložisku zahájena těžba plynu, která trvala až do roku 1982.

Informace pro budoucí prvňáky

V přiloženém souboru naleznete informace pro budoucí prvňáky a rodiče pro školní rok 2019/2020.

Kuželky u seniorů

V měsíci červnu míříme do domova pro seniory s jediným cílem – zahrát si kuželky na jejich zahradě. Hrají proti sobě dva týmy, senioři a deváťáci.

Zakončení celoročního projektu SUDOKU

Po celý školní rok jsme žáky seznamovali, podněcovali a nabádali k luštění sudoku. Je známo, že sudoku slouží nejen k vyplnění volného času a zábavě, ale hlavně rozvíjí soustředění, pozornost a logiku.

Talent 2019

V měsíci květnu proběhla výběrová kola 24. ročníku pěvecké soutěže Talent pro zpěváky ve věku 6-15 let. Ve velkém počtu soutěžících reprezentovaly naši školu Anna Skalická z 5. A, Tereza Zemanová z 6. B, Tereza Jirsová ze 7. C a Natálie Poláchová ze 7. A.

Biblioterapeutické workshopy

V měsíci květnu proběhly na vybraných školách ve městě čtenářské dílny. Projektu se zúčastnily tři třídy na druhém stupni – 7. B, 8. A a 8. B.

Přípravná třída

V přiloženém dokumentu naleznete informace k přípravné třídě.